poniedziałek, stycznia 28, 2019

Szafka nocna w dziecięcym pokoju


Szafki nocne zawsze kojarzyły mi się z sypialnią. Nie wiem dlaczego, ale nie brałam ich pod uwagę urządzając pokoje dzieci. Teraz już wiem, że był to mój największy błąd. Filigranowe gabaryty sprawiają, że idealnie wpasowują się nawet w najmniejszy zakątek. 
Tymon zasypia przy lampce. Przy niej także wyciszamy się przed snem i czytamy bajeczki. Niestety lampka wędrowała ze stolika na krzesełko i tak w kółko. Zdarzało się także, że ten cudny TRICERATOPS (lampka) lądował na posadzce w chwili gdy syn korzystał z mebelków. Stwierdziliśmy z mężem, że tak dłużej nie może być. W Tymka pokoju musi znaleźć się szafka nocna, na której lampka znajdzie swoje miejsce. 
Bez zastanowienie wybraliśmy się na wirtualne zakupy do edinos.pl i jednogłośnie wybraliśmy szafeczkę z tej strony https://www.edinos.pl/szafki-nocne-biale . Nasz model to SIENA 4x i jest to lakierowany mebelek z połyskiem. Biel idealnie komponuje się z naturalnym drewnem, którego w pokoju Tymka nie brakuje, natomiast sama szafeczka doskonale współgra z pozostałym umeblowaniem i dekoracjami. 
Model SIENA pozbawiony jest uchwytów co dla mnie jest ogromnym plusem. Ostatnio zakochałam się w takich minimalistycznych meblach i w niedalekiej przyszłości planuję wymianę umeblowania w sypialni i kuchni. Szufladki chodzą bez zarzutu i są w stanie pomieścić najpotrzebniejsze przedmioty. W naszym przypadku dolna część kryje we wnętrzu pampersy i chusteczki, ponieważ wciąż zdarzają się nam nocne wpadki, a górna ukochane resoraki Tymka. Jeśli chodzi o wykonanie to nie ma się do czego przyczepić. Wszystko jest wykonane dokładnie i równiutko. Szuflady domykają się, a szafeczka jest stabilna. 

U nas model SIENA znalazł swoje miejsce w pokoiku najmłodszego synka, który został urządzony na styl skandynawski, jednak świetnie będzie wyglądał także w nowoczesnym wnętrzu. Jak widzicie mebelki takie są uniwersalne i spiszą się zarówno w sypialni dorosłego jak i dziecka. Mamy tu do czynienia z prostotą i elegancją. 

Kontakt z firmą na najwyższym poziomie, a przesyłka dotarła już na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Szafeczka była tak dokładnie i starannie zapakowana iż nie było możliwe jej uszkodzenie podczas transportu.

3 komentarze:

  1. Szafeczka nocna jest rewelacyjna i pięknie się prezentuje, ale zachwycił mnie kącik jak jest urządzony. Pięknie

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Mama do potęgi 3 , Blogger